“Çmendet” Etrit Berisha, bën pritjen e karrierës

Etrit Berisha ka bërë një pritje spektakolare ditën e sotme(shtunë).

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, po vazhdon me paraqitjet e tij superiore këtë sezon me Atalantan.

Kështu ndodhi edhe në ndeshjen e sotme që skuadra e tij po e zhvillon në ‘Stadio San Paolo’ ndaj Napolit.

Gardiani i Shqipërisë ka bërë një pritje spektakolare gjatë një gjuajte të lirë të anësorit belg, Dries Mertens, duke ia mohuar një supergol.

Berisha ia hoqi mundësinë Napolit që ta barazoj rezultatin, pasi pas pjesës së parë Atalanta është në epërsi 1-0.

Share

AMS.AL është themeluar me qëllim që të ofrojë produkte dhe shërbime profesionale në fushën e prezencës online dhe në web; faqe interneti që përmbushin çdo nevojë, si edhe ofrimi i shërbimeve të marketingut online për listim dhe verifikim në google. Gjithashtu, ne kemi realizuar zhvillimin e një platforme online e dedikuar për shërbimet dhe bizneset lokale, e cila ofron shërbime të marketingut online për listim dhe verifikim në google, duke përfshirë opsione falas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

nineteen + 13 =