Strakosha titullar kundër Romës

Thoma Strakosha pritet që të jetë titullar në sfidën e së mërkurës në derbin kundër Romës.

Roma dhe Lazio do të përballen në gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Për këtë takim, trajneri Inzaghi, është disi i detyruar të luajë me portierin shqiptar, Thoma Strakosha, pasi Market nuk është rikuperuar për shkak të problemeve që po e përcjellin gjatë gjithë sezonit.

Kjo është një tjetër mundësi e artë për Strakoshën që t’i tregojë vlerat e tij. Sfida mes Lazios e Romës zhvillohet me një mars nga ora 20:45

Share

AMS.AL është themeluar me qëllim që të ofrojë produkte dhe shërbime profesionale në fushën e prezencës online dhe në web; faqe interneti që përmbushin çdo nevojë, si edhe ofrimi i shërbimeve të marketingut online për listim dhe verifikim në google. Gjithashtu, ne kemi realizuar zhvillimin e një platforme online e dedikuar për shërbimet dhe bizneset lokale, e cila ofron shërbime të marketingut online për listim dhe verifikim në google, duke përfshirë opsione falas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12 + fourteen =